fbpx

За відвідувачів без масок штрафуватимуть підприємства та підприємців

Суспільство 17:05, 03.11, 2020

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт, що передбачає встановлення штрафів для підприємств, підприємців, установ та організацій, які допустили осіб під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

Як передає Укрінформ, відповідний законопроєкт №3890 “Про внесення змін до Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” підтримав 251 народний депутат.

Як ідеться у пояснювальній записці, положеннями проєкту закону пропонується частину другу статті 46 Закону “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” доповнити новим пунктом.

Так, планується передбачити відповідальність підприємств, підприємців, установ, організацій, які здійснили пропуск, допуск особи в громадські будинки, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, або не вжили заходів щодо перебування особи в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту.

За такі дії пропонується штрафувати в розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

КУРС писав, що мешканця Косова, який прийшов у магазин без маски, оштрафували на 17 000 грн.

Відтепер штрафуватимуть також і власника магазину.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: