fbpx

15 жовтня у Франківську комунальний транспорт поміняє маршрути через спортивні змагання

Суспільство 20:46, 13.10, 2022

15 жовтня 2022 року відбудуться XXVI Міжнародні змагання Кубок “Вечірній Івано-Франківськ” та чемпіонат України зі спортивної ходьби. Це вплине на рух комунального транспорту з 9:00 до 14:00, інформує КП “Електроавторанс”.

Зокрема, тролейбусні маршрути №6 з “Радіозаводу” та №3 з ОКЛ в цей період часу курсуватимуть тільки до вокзалу.

Автобусний маршрут №23 курсуватиме з с. Микитинці: Незалежності – Шухевичів – С. Бандери – Української Перемоги (Сахарова) – Коновальця – Січових Стрільців і далі по маршруту. У зворотному напрямку: Дністровська – Мулика (Гаркуші) – Залізнична – Незалежності і далі по маршруту.

Автобусний маршрут №40 курсуватиме з “Каскаду”: Вокзал – Залізнична – Шухевичів – С. Бандери – Української Перемоги (Сахарова) – Чорновола і далі по маршруту до АС3. Зворотно: АС-3 – Чорновола – Української Перемоги (Сахарова) – Коновальця – Січових Стрільців і далі по маршруту.

Автобусний маршрут №41 курсуватиме з “Каскаду”: Вокзал – Залізнична – С. Бандери – Української Перемоги (Сахарова) – Коновальця. Зворотно: з вул. Коновальця на вул. Української Перемоги (Сахарова) – Бандери – Залізнична – Вокзал і далі по маршруту.

Автобусні маршрути №45 та 49 курсуватимуть від АС4: Незалежності – Шухевичів – С. Бандери – Української Перемоги (Сахарова) – Коновальця – Січових Стрільців і далі по маршруту. У зворотному напрямку: Дністровська – Гаркуші – Залізнична – Незалежності і далі по маршруту.

Автобусний маршрут №50 курсуватиме з с. Підпечар: Незалежності – Шухевичів – С. Бандери – Української Перемоги (Сахарова) – Коновальця – Січових Стрільців і далі по маршруту. У зворотному напрямку: Дністровська – Мулика (Гаркуші) – Залізнична – Незалежності і далі по маршруту.

Автобусний маршрут №51 та №52 курсуватиме від АС4: Незалежності – Залізнична – Мулика (Гаркуші). У зворотному напрямку: Вовчинецька – Вокзал – Залізнична – Незалежності і далі по маршруту.

Автобусні маршрути №53 та №54 у напрямку з Хоткевича курсуватимуть: Вокзал – Залізнична – С. Бандери – Української Перемоги (Сахарова) – Чорновола і далі по маршруту. У зворотному напрямку – без змін.

Автобусний маршрут №55 в напрямку з АС2: Вокзал – Залізнична – С. Бандери – Української Перемоги (Сахарова) – Чорновола – Гординського. У зворотному напрямку – без змін.

Автобусні маршрути №47, 58, 59, 61 у напрямку центру міста: Коновальця – Української Перемоги (Сахарова). Кінцева – спортивний комплес “Колос”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: