fbpx

Звільнення від плати за землю: Антимонопольний комітет виявив порушення в Коломиї

Суспільство 15:40, 10.05, 2023

Коломийська міськрада звільнила від сплати за землю комунальні підприємства. Антимонопольний комітет зобов’язав її зупинити рішення про нерівні умови у сплаті земельного податку.

Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнала порушенням законодавства про захист економічної конкуренції дії Коломийської міської ради.

Коломийська міськрада прийняла рішення, яким встановлювалися пільги зі сплати земельного податку фізичним та юридичним особам і звільнила від сплати земельного податку суб’єктів господарювання комунальної форми власності.

За результатами розгляду справи Західним МТВ було встановлено, що Коломийська міськрада прийняла рішення від 24.06.2021 №782-16/2021 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку» в редакції, яку відділення не погодило. Погоджений Антимонопольним комітетом варіант рішення міськради мав інший виклад.

Отже, визнано, що такі дії Коломийської міської ради суперечать нормам конкурентного законодавства, оскільки створюють суб’єктам господарювання нерівні умови діяльності порівняно з іншими суб’єктами, які діють на одному ринку.

Тож Адміністративна колегія Західного МТВ АМКУ 8 травня визнала дії Коломийської міської ради порушенням законодавства та зобовﹸязала її припинити рішення впродовж наступних двох місяців.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: