fbpx

З'ясували причину захворювання дітей у таборі в Татарові – директора оштрафували

Суспільство 10:05, 05.08, 2021

Держпродспоживслужба повідомила результати епідрозслідування випадків захворювання дітей у приватному таборі відпочинку “Делюкс Кідс Карпати”, що в прикарпатському селі Татарів на Яремчанщині.

З початку оздоровчого сезону зареєстровано спалах на гостру кишкову інфекційну захворюваність в дитячому оздоровчому таборі «Дитяча Республіка DELUXE», інформують спеціалісти. За результатами санітарно-епідеміологічного розслідування встановлено, що основною причиною спалаху стала несвоєчасна ізоляція хворого на ротавірусну інфекцію або носія інфекції, що розповсюдилася контактно-побутовим шляхом передачі.

КУРС писав, що до інфекційного відділення Яремчанської лікарні госпіталізовано вісьмох дітей. Усі вони відпочивали у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку в селі Татарів.

На виконання припису адміністрацією закладу видано наказ про призупинення роботи на час проведення протиепідемічних заходів терміном на 8 днів.

Директора закладу притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення вимог санітарного законодавства. 

Про ситуацію, що склалась, поінформовано голову Татарівської сільської ради та начальника відділу ГУ Національної поліції, інформує Держпродспоживслужба.

Серед персоналу закладу оздоровлення «Делюкс-Кідс-Карпати» проведено гігієнічне навчання щодо санітарно-гігієнічних вимог.

Як з’ясувалося, без погодження із Держпродспоживслужбою в липні відкрились 7 закладів оздоровлення/відпочинку (Рівненська область та м. Київ – 2, Івано-Франківська, Одеська та Хмельницька області – по 1), що в подальшому призвело до ускладнення санітарно-епідемічної ситуації (спалахів гострої кишкової інфекції в Івано-Франківській, Одеській області). В усіх випадках вжито відповідні заходи реагування.

Нагадаємо, 15 липня до Яремчанської міської центральної лікарні поклали хлопчика з табору “Делюкс”. У нього були температура, нудота і блювання. Наступного дня з того ж відпочинкового закладу госпіталізували ще чотирьох дітей зі схожими симптомами. 17 липня в лікарню привезли ще трьох.

КУРС писав, що відпочинковий табір у Татарові, з якого госпіталізували 8 дітей, закупив для них ліки

Держпродспоживслужба перевірила воду, страви та продукти в таборі “Делюкс-Кідс-Карпати”, де захворіли діти

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: