Спорт 13:00, 15.05, 2023

Завершився чемпіонат Європи з фітнесу та бодибілдингу, який проходив у місті Санта-Сусанна, Іспанія. Бодибілдер з Франківська Федір Хашалов повернувся з чемпіонату зі срібною нагородою.

Участь у ньому взяли 780 спортсменів з 44 країн. Україну цих на змаганнях представляв 61 спортсмен, повідомив Департамент молодіжної політики та спорту Франківська.

Франківець Федір Хашалов здобув срібло на чемпіонаті Європи з фітнесу та бодибілдингу 1

Серед медалістів – заслужений майстер спорту України з бодибілдингу франківець Федір Хашалов. Він посів друге місце у категорії «чоловіки – фітнес – відкрита ростова категорія».

Федір Хашалов виступав у складі збірної команди України. У підсумку збірна виборола на чемпіонаті Європи 51 медаль: 23 золоті, 16 срібних та 12 бронзових.