Франківські гімнастки вибороли срібло чемпіонату України

Спорт 13:25, 07.11, 2021

Призерками чемпіонату України зі спортивної гімнастики, що відбувся 2-6 листопада у місті Кропивницькому, стали спортсменки з Івано-Франківська.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки міста. Юні вихованки Гімнастична школа олімпійського резерву 1 посіли друге і п’яте місця.

Франківські гімнастки вибороли срібло чемпіонату України 1

Зокрема, срібними призерками у командному заліку стали: Лащевська Анна (майстер спорту), Кінюк Маріанна (кандидат в майстри спорту), Чефранова Марта (кандидат в майстри спорту), Кліщевська Марина (І спортивний розряд).

У змаганнях особистої першості Лащевська Анна посіла 2-ге місце, Невочинська Каріна – 6-те місце, Кінюк Маріанна та Кліщевська Марина – 8-ме місце.