Спорт 13:10, 18.09, 2023

З 15 по 17 вересня в Одесі проходив чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед молоді. Двоє прикарпатських спортсменів повернулися з чемпіонату із золотими медалями.

Спортсмени Івано-Франківської області здобули такі нагороди, інформують Спортивні новини Прикарпаття:

перше місце – Юлія Баюн (вагова категорія 62кг), тренери Олександр та Уляна Корсаки;

перше місце – Валерія Малімон (вагова категорія 67кг), тренер Володимир Гаврилаш;

друге місце – Маргарита Крайнова (вагова категорія 73кг), тренери Олександр та Уляна Корсаки.

П’яте місце вибороли Максим Николаїв, Сергій Черепаха, Назар Максимʼюк. Тренери відповідно Михайло Фент, Ігор Йосипів, Олександр Корсак.

Змагання були відбірковими на чемпіонат Європи серед молоді. Спортсмени, які здобули золото, увійдуть до збірної України.

На молодіжному чемпіонаті України з тхеквондо дві прикарпатки завоювали золоті медалі 1