Сьогодні "Прикарпаття" зіграє товариський матч з "Поділлям"

Спорт 10:04, 10.02, 2022

10 лютого івано-франківське “Прикарпаття” проведе свій перший повноцінний зимовий спаринг. Суперником стане першолігове “Поділля” з Хмельницького.

Контрольний матч пройде на штучному полі «Хет-трик Арени», початок о 14:00, інформує пресслужба МФК “Прикарпаття”.

Раніше на першому тренувальному зборі іванофранківці у різних складах зіграли 4 тренувальні матчі, надавши шанс проявити себе потенційним новачкам, які перебували на перегляді.

Підопічні Олега Рипана двічі переграли дублерів з «Прикарпаття-Тепловика» (3:1 і 6:1), коломийський «Варатик» (3:0) і розійшлися миром з «Агроном» з Тернопільщини (2:2). Однак ці зустрічі пройшли в урізаному форматі – 2 тайми по 30-40 хвилин.

Натомість «Поділля» під час підготовки до весняної частини сезону провело два контрольні матчі у Вінниці, де обмінялося мінімальними перемогами з місцевою «Нивою» – 1:2 і 2:1.

Нагадаємо, що на зимову перерву команди пішли сусідами по турнірній таблиці Першої ліги: «Прикарпаття» на сьомому, а «Поділля» – на восьмому місці. У першому колі у Хмельницькому іванофранківці перемогли 2:0 завдяки голам Цюцюри і Воробчака.