• Новини
  • Спорт
  • Троє прикарпатських спортсменів здобули 11 нагород чемпіонату світу з легкої атлетики у приміщенні

Спорт 15:50, 26.02, 2024

З 20 по 25 лютого в місті Реймс, Франція, відбувся чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні серед осіб з порушеннями розумового і фізичного розвитку. Серед девʼяти держав-учасників Україна виборола перше місце – 13 золотих, 7 срібних і 4 бронзових медалі.

Від Івано-Франківської області у чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні брали участь три спортсмени, які вибороли 11 нагород чемпіонату.

Волуйкевич Павло здобув золото на дистанції 1500 м, срібло на дистанції 3000 м, в естафеті 4х400 виборов срібло та 4х200 м також срібну нагороду.

Біленко Василь завоював золото на дистанції 60 з/бм, бронзу на дистації 400 м, в естафеті 4х400 виборов срібло та 4х200 м також срібну нагороду.

Біленко Михайло – золото в п’ятиборстві, був четвертим у стрибках у висоту, в естафеті 4х400 має срібну нагороду та 4х200 м також отримав срібло.

КУРС писав, що Євген Марусяк знову в тридцятці найкращих атлетів Кубка світу зі стрибків з трампліна