понеділок, 25 червня

Долинське священиче братство на чолі з аферистом-"цілитилем" Іларієм заборгувало банку 40 тисяч гривень

Суд зобов'язав "Долинське священиче православне братство святого апостола Андрія Первозванного" виплатити "Приватбанку" 40 тисяч гривень.

ПАТ КБ "Приватбанк" звернулося до громадської організації "Долинське священиче православне братство святого апостола Андрія Первозванного" з позовом про стягнення заборгованості в сумі 40 409,54 гривень.

20 липня 2011 братство відкрило рахунок у "Приватбанку". Відповідно до договору відповідачу був встановлений кредитний ліміт на поточний рахунок у розмірі 22 тисячі гривень. Клієнт зобов’язався виплачувати банку за користування кредитом проценти в розмірі 24% річних.

Однак братство з банком не розраховувалося і станом 13 травня 2014 року утворилася заборгованість 40 409,54 гривень, з яких: 20 593,71 гривень заборгованість за кредитом; 8814,11 гривень – проценти за користування кредитом; 8805,48 гривень – пеня за несвоєчасність виконання зобов’язань за договором; 2196,24 гривень – комісія за користування кредитом.

Так, Господарський суд Івано-Франківської області задовольнив позов "Приватбанк" до "Долинського священичого православного братства святого апостола Андрія Первозванного".

Керує братством Іван Бандурович, який називає себе цілителем Іларієм. Наприкінці 2011 року газета "Репортер" у статті «Іларій. Шлях афериста» описала його діяльність у селі Новошин Долинського району.

"Самозваний архимандрит взявся вчити вірі та зціляти селян у Новошині Долинського району. Натомість на Львівщині потребує допомоги його рідний онкохворий чотирирічний син. Батько залишив маленького Дем’яна майже відразу після його народження. Крім того, Іларій має геть дивну здатність – він вміє позичити гроші навіть у ледь знайомих людей. А потім зникає…" – йдеться у статті.

КОМЕНТУВАТИ
  • Great Johnny 1 Відповісти Шановний авторе статті, вчися не порушувати журналістську етику! Якщо тобі дали завдання написати про афериста Івана Бандуровича, той пиши про ІВАНА БАНДУРОВИЧА, а не про &quot;цілителя Іларія&quot;! Не паплюж, вслід за аферистом, імені Іларій. Мало ким себе може назвати якийсь аферист.<br>