п'ятниця, 27 квітня

Довідку про доходи можна отримати в "Електронному кабінеті платника"

Щоби скористатися сервісом, слід мати електронний цифровий підпис.

Про це повідомляє прес-служба ДПІ у Івано-Франківську.

Прикарпатці можуть скористатися сервісом "Електронний кабінет платника" в частині отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків та отримати відомості про доходи в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Безкоштовно отримати ЕЦП можна в акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД). Запит для отримання відомостей про доходи формується виключно фізичними особами – платниками податків для отримання інформації про себе.

Детально ознайомитись з Порядком отримання відомостей про доходи засобами "Електронного кабінету платника" можна на офіційному веб-порталі ДФС.

Відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (за кожний квартал), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 60 днів після його закінчення.

Додаткові матеріали:

Інструкція щодо отримання інформації про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за допомогою електронного сервісу "Електронний кабінет платника" (Завантажити)

Поширені запитання стосовно роботи "Електронного кабінету платника" (Завантажити)

Презентація "Електронний кабінет платника" (Завантажити)

КОМЕНТУВАТИ