ФК "Прикарпаття" на виїзді розгромив "Арсенал-Київщина"

Спорт 17:17, 24.09, 2017

Сьогодні у матчі 13 туру Другої ліги України футболісти ФК "Прикарпаття" у місті Обухів перемогли "Арсенал-Київщина".

Фінальний свисток на  Центральному стадіоні ім. Мельника зафіксував рахунок 1:4 на користь ФК "Прикарпаття".

За франківську команду голами у першому таймі відзначилися Ігор Худоб'як (7 хв.) та Володимир Боришкевич (28 хв.).

Після перерви "Аренал" скоротив різницю у рахунку. Голом відзначився Оровіанор Омоко (58 хв)На це франківці відповіли точними ударами Ярослава Конкольняка (60 хв.) та Романа Дитка (90 хв.)

Перемігши "Арсенал", ФК "Прикарпаття" після 13 туру набрав 28 очок та зайняв першу сходинку турнірної таблиці. На одне очко менше в "Агробізнеса" з Волочиська, який свій матч 13 туру зіграє завтра.