вівторок, 23 квітня

Голова Долинської райради просить СБУ зайнятися тими, хто ображає депутатів у Фейсбуці. ВІДЕО

Вчора під час сесії Долинської районної ради голова райради Іван Данилів звернувся до Служби безпеки України з проханням дати правову оцінку "писарчукам", які в Інтернеті ображають депутатів від Блоку Петра Порошенка..

Голова Долинської районної ради Іван Данилів всерйоз вважає, що дописи долинян у соцмережі Фейсбук читають "мільйони людей". І тому, за його словами, не припустимо в мережі ображати гідність депутатів і, наприклад, "називати Блок Петра Порошенка – Блоком Путіна-Порошенка".

"У нас є Інтернет, є Фейсбук, і ті люди мають можливість ними користуватися. Я би вас просив, звертаюся до вас (СБУ – Ред.) з офіційною заявою. На наступній сесії дати нам інформацію стосовно правової оцінки "писарчуків", які ображають гідність депутатів та називають Блок Петра Порошенка – Блок Путіна-Порошенка. Скажіть, хіба це правомірна форма?.. І це читають мільйони людей. Якщо людина користується Інтернетом, є закон про засоби інформації і є за це відповідальність", – заявив голова райради.

Правову оцінку дописів долинян у Фейсбуці працівники СБУ мали б надати на наступній сесії райради.

КОМЕНТУВАТИ
  • Василь 0 Відповісти Із за таких дурнів Україні біда. Чому він ще досі на посаді ? Чи то якийсь мазохізм народу терпіти таких дураків.
  • Андрій Іванюк 0 Відповісти На ображених воду возять та ...........вантаж кладуть.)))
  • Любомир 2 Відповісти Цей данилів уху їв