п'ятниця, 25 травня

Прикарпатський нардеп хоче балотуватися на посаду міського голови Донецька

Екс-міський голова Калуша, народний депутат Ігор Насалик заявив про бажання балотуватись на посаду міського голови Донецька, коли той стане українським.

Про це народний депутат України Ігор Насалик розповів журналістам телеканалу 112, відповідаючи на запитання, як провести демократичні вибори у Донецьку, коли він стане українським.

"Я вам відкрию маленьку таємницю: якщо відбудеться все необхідне, що будуть вибори, то я балотуватимуся на посаду міського голови Донецька", – заявив Насалик.

Ігор Насалик відзначив, що уже має чималу підтримку населення Донецька, яку здобув, займаючись звільненням українських полонених. 

У коментарі для КУРСу, Ігор Насалик пояснив, що для нього означає "все необхідне" на Донбасі. 

- Все необхідне - це коли будуть діяти українські закони, роззброєні і засуджені боєвики і відновлений контроль над кордоном, - зазначив Насалик.

Нагадаємо, минулого року народний депутат Ігор Насалик брав участь у виборах міського голови Івано-Франківська, проте поступився у другому турі висуванцю від ВО "Свобода" Руслану Марцінківу.

Раніше у Ігоря Насалика був невтішний досвід участі у виборах міського голови Києва. У травні 2014 року Насалик здобув менше 1% голосів киян.

КОМЕНТУВАТИ