вівторок, 22 січня

У патрульній поліції запевняють, що їхній екіпаж – не "авторагулі" і діяв за інструкцією

Екіпаж патрульних, що припаркувався на пішохідному переході, насправді в такий спосіб блокував автомобіль порушника, який намагався уникнути сплати штрафу за неправильне паркування, запевняють в управлінні патрульної поліції Івано-Франківська.

КУРС повідомляв, що франківець зафіксував порушення правил паркування екіпажем патрульної поліції Івано-Франківська. Автомобіль патрульних припаркувався на переході. На кількох фото видно, що проблискові маячки не працюють. 

Як  запевнили КУРС у прес-службі патрульної поліції Івано-Франківська, один з їхніх екіпажів помітив на розі Бельведерської та Новгородської поблизу кав’ярні "Галка" неправильно припаркований автомобіль "Volkswagen Touran". Патрульні вирішили оштрафувати порушника, але водій саме намагався виїхати. Тож аби заблокувати його рух, "копи" заїхали на пішохідний перехід.  

У прес-службі стверджують, що на автомобілі патрульних весь час були увімкнені проблискові маячки та "аварійка".

Поліцейські склали на водія-порушника протокол на 255 гривень за неправильне паркування та одразу з'їхали з пішохідного переходу.

КОМЕНТУВАТИ
  • Роман 0 Відповісти Виявляється! Над ПДР є ще інструкція ...... і службова необхідність........
  • Роман 0 Відповісти Штраф то добре! <br>А про безпеку пішоходів забули.....<br>15.9. Зупинка забороняється:<br>г) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків