вівторок, 22 травня

Польські виші запрошують українську молодь

Понад 40 навчальних закладів і кілька польських освітніх агентств, діяльність яких спрямована на надання освітніх послуг студентам з України, презентуватимуть вищу освіту Польщі.

Спеціальна виставка відбудеться у Києві 6-8 квітня, пише Освіта

Сьогодні польські навчальні заклади є лідерами за кількістю вступників з України. Щороку все більше українців користаються вигідними пропозиціями вишів Польщі та обирають цю країну для здобуття освіти.

Польські навчальні заклади пропонують українській молоді широку гаму освітніх програм, що охоплюють усі напрямки сучасних знань. Саме тому організатори виставки запрошують українських абітурієнтів відвідати павільйон польської освіти та скористатися можливістю отримати інформацію про навчання українців у Польщі безпосередньо від представників навчальних закладів цієї країни.

Отримати відповіді на всі запитання ви зможете, відвідавши польський павільйон виставки "Study in Poland". Павільйон матиме розгалужену структуру, у якій будуть представлені як окремі муніципалітети "Study in Poznań", "Study in Lublin", "Study in Wrocław", так і окремі вищі навчальні заклади. Ви особисто зможете поспілкуватися з представниками популярних серед українських абітурієнтів вишів.

Окрім цього, на стендах польського павільйону буде вичерпна інформація від міжнародних освітніх польсько-українських програм, які мають багаторічний досвід діяльності у напрямку сприяння вступу українських абітурієнтів до польських університетів.

Виставка "Навчання в Польщі" працюватиме з 6 до 8 квітня у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2) з 11. 00 до 18. 00. Вхід вільний.

КОМЕНТУВАТИ