Прикарпатська спортсменка виборола два 5-х місця на Всесвітній зимовій універсіаді-2017

Спорт 10:27, 09.02, 2017

В Алмати завершилася 28 Всесвітня зимова Універсіада-2017. Україна зайняла 10-те місце в медальному заліку Універсіади.

Прикарпатська спортсменка Тетяна Петрова в одиночному могулі зайняла 5-те місце, набравши 29,96 бала. В іншій дисципліні, паралельному могулі, наша спортсменка також виборола почесне 5-те місце (45,17 бала), пише Фіртка.

Відзначимо, що українські спортсмени завоювали в Алмати 2 золотих, 3 срібних і 4 бронзових медалі. "Золото" в скарбничку України принесли біатлоністка Надія Бєлкіна, яка виграла гонку переслідування на 10 км, і танцювальний дует фігуристів Олександра Назарова і Максим Нікітін.

Срібні медалі завоювали біатлоністка Яна Бондар в спринті і мас-старті, а також сноубордистка Аннамарі Данча в паралельному гігантському слаломі.

Бронзовими призерами стали біатлоністка Надія Бєлкіна в індивідуальній гонці, збірна України в змішаній естафеті та сноубордист Олександр Бєлінський, який став третім в паралельному гігантському слаломі і гігантському слаломі.