четвер, 24 травня

Обвинувачений у вбивстві двох жінок екс-беркутівець провину не визнає

Івано-Франківський міський суд розпочав розгляд по суті справи колишнього бійця "Беркуту" Олега Рябова, якого обвинувачують у жорстокому вбивстві двох жінок майже чотири роки тому.
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду

Захисник підсудного звернувся з клопотанням про перенесення засідання у зв'язку з хворобою Рябова, якому доводиться приймати сильнодіючі ліки. Втім, потерпілий – брат однієї з жертв  та прокурор були проти, і засідання продовжили. 

Потерпілий вимагає 9 тис. грн матеріальної шкоди і 10 тис. грн моральної шкоди: витрати на поховання, а також на підтримку двох дітей загиблої. Вимагає для підсудного пожиттєвого терміну. Прокурор зачитала обставини обвинувачення, зокрема про те, як на звалищі в Рибному були виявлені розчленовані тіла убитих жінок.

Сам Олег Рябов заперечив обвинувачення у вбивстві, однак визнав, що вивозив тіла. Прокурор у зв'язку з цим зазначив, що необхідно розпочати судове слідство з допитами, з чим погодилися всі сторони.

Нагадаємо, Рябова звинувачують у вбивстві двох молодих жінок, тіла яких згодом знайшли на сміттєзвалищі у Рибному. 

В січні 2012 року злочинець за допомогою кухонного ножа убив двох франківчанок, які мали перед ним боргові зобов’язання. Він вивіз їхні тіла до смітника, а сам, поприбиравши на місці злочину – у помешканні однієї з жертв, намагався зникнути.

Обвинувальний акт щодо нього скеровано для розгляду по суті до суду за п. 1, п. 13 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство) КК України.

Варто зазначити, обвинувачений раніше був засуджений за скоєння двох убивств. Тепер йому загрожує довічне ув’язнення.

КОМЕНТУВАТИ