понеділок, 25 червня

Силовики Прикарпаття 6 грудня вийдуть на протест

Акцію протесту проведуть 6 грудня о 10 годині на площі біля обласної адміністрації.

Всеукраїнська акція протесту ветеранських, профспілкових організацій, пенсіонерів органів внутрішніх справ, збройних сил та силових відомств України присвячена пенсійному та соціальному забезпеченню. 

У столиці силовики вийдуть під будівлю Верховної Ради, а в областях – до місцевих ОДА. 

Прикарпатців на акцію протесту у мережі збирає пенсіонер МВС, полковник міліції запасу, адвокат Володимир Лемчак. 

"Шановні ветерани, пенсіонери органів внутрішніх справ, військової служби, надзвичайних ситуацій, служби безпеки України, виконання покарань, а також тих, хто виходив на пенсію згідно із Законом Украіни "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та прирівнених до них...", давайте вийдемо в підтримку побратимів на акцію протесту щодо пенсійного та соціального забезпечення", – звернувся до колег голова ініціативної групи ветеранів, яка організовує мітинг, Володимир Лемчак у Фейсбуці. 

Акцію протесту запланували на 10 год. 6 грудня біля адмінбудинку в Івано-Франківську, про що вже повідомили міського голову. За словами Лемчака, йтиметься про порушення Конституції та Законів України у пенсійному забезпеченні вказаної категорії пенсіонерів.

 

 

КОМЕНТУВАТИ
  • Василь 0 Відповісти Звичайно боляче,пропрацював я 58 років а пенсію заслужив 1200грн-а чи це є справедливо,де тим хто майже не працював добавляють і добавляють.а мені 5грн.70 коп....