Організатор шведінгу Наталя Кобрин зазначила, що цього разу шведінг відбудеться з незначними змінами. Перш за все, його приурочили до Дня сміху і ремейки робитимуться на відомі кінокомедії.
Для участі необхідно зібрати команду з друзів, родичів чи колег по роботі (3-5 людей), зареєструватися на сайті http:/sweding.in.ua/ та сплатити організаційний внесок. Реєстрація відкрита до 29 березня. Кількість місць обмежена до 10 команд.
"Після цього ми сформуємо 10 кінокомедій, які ми розприділимо на жеребкуванні, – зазначила Наталя Кобрин. – Крім фільмів, команди отримають три додаткові завдання, щоб не мати можливості хитрувати чи підготуватися швидше. До цих завдань ми залучимо відомих осіб. Що з цього вийде, побачимо 2 квітня".
1 квітня буде офіційний день зйомок ремейків. Усі костюми, декорації і реквізити учасники шведінгу будуть робити власноруч. Також їм доведеться самостійно працювати над звуками, музикою і саундтреками. Учасники не матимуть права вводити додаткових героїв у фільми та знімати по кілька сцен. Здати фільм треба до 11 год. 2 квітня.
2 квітня о 18.00 у приміщенні Театру Ляльок розпочнеться прем’єрний показ робіт фестивалю.
Журі визначить переможців у номінаціях: "Найкраща акторська гра", "Найкращий реквізит", "Найкращі титри" та основна номінація "Найкращий кіноремейк", за який команда отримає грошову нагороду – 1000 гривень та Золотого кінороба. А глядачі оберуть "Глядацькі симпатії".
Квитки на показ можна буде придбати з 5 березня.
"Шведінг – це не лише розвага і час з друзями, а й хороша робота в компанії. Ми пропонуємо долучитися компанії та спробувати таким чином team-building", – додала Наталя Кобрин.
Нагадаємо, в Івано-Франківську шведінг проходив двічі, у тому числі і різдвяний
Довідково: Шведінг – це процес створення любительських ремейків на відомі фільми. Це кіногра, в якій беруть участь кілька команд. Їх завданням є за 24 години зняти кіноремейк тривалістю до 5 хвилин. Згідно з правилами, знімати можна лише на смартфон без застосування професійного операторського обладнання.