п'ятниця, 28 квітня

У Франківську побили легендарного міського жебрака - чоловік частково втратив зір

У Великдень в Івано-Франківську побили жебрака, якого в місті називають "Пане дайте пару копійок". Чоловік роками просить гроші на "стометрівці".
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду

Про побиття повідомив у соцмережі підприємець і блогер Ростислав Шпук, з легкої руки якого жебрака Василя "Пане дайте пару копійок" називають ще "франківським Кантом". Наслідком побиття стала втрата зору на одне око, але зір можна відновити - потрібне лікування.  

- Увага! Дехто, затямивши, що Великдень - свято світле й променисте, заповзявся видобувати це світло з усього підручного, тобто підкулачного. 

Наприклад, намагався, точніше намахався, вибити його з-під очей франківського Канта - Пана Дайте Пару Копійок. Але побічним ефектом бланшу виявилась втрата зору в одному оці та зміщення чогось там на очному дні. 

Зміни можуть бути зворотніми, але потрібні прямі уколи, ліки ітд.

Тому після побиття Пан Дайте Пару Копійок змушений змінити амплуа і просити пару піґулок. 
Першу допомогу ми надали, його госпіталізовано у Офтальмонологію Обл. лікарні.

Він буде вдячний за допомогу «парою копійок», якщо хтось зможе передати йому в палату №3, або через мене, бо картки він не має. Травма несумісна з його видом діяльності, тому на посту деякий час не перебуватиме, - написав Шпук. 

Допомогти пану Василю можна перерахувавши кошти на картку 5168 7427 0052 4543 Шпук Ростислав. Перераховуючи кошти вказуйте призначення платежу.

Як згодом додав Ростислав Шпук, за 3 год від небайдужих людей на картку для Василя надійшло понад 7 тис грн. 

"Перший транш вашої допомоги страшенно розчулив і довів нашого хворого до нестримних сліз. Тому більше так не робіть), тобто наразі всього вистачає, всьо запущено в роботу, за все Пан Дайте Пару Копійок, вражений новою стороною дійсності, дякує", - написав Ростислав. 

Фото Ростислава Шпука. 

Завтра Василя чекає операція по видаленню з ока згустків крові.

 

 

Теги: побиття
КОМЕНТУВАТИ