четвер, 24 травня

У Галичі представили нового голову РДА. ФОТО

Сьогодні в залі засідань Галицької РДА голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук офіційно представив голову Галицької районної державної адміністрації Миколу Поповича.
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

Нагадаємо, Микола Попович призначений на посаду розпорядженням Президента України від 23.01.2017 року № 8/2017-рп.

На представлення були запрошені народний депутат України Михайло Довбенко, голова районної ради Павло Андрусяк, екс-голова райдержадміністрації Ярослав Бартків, керівники установ та організацій району, депутати районної ради, голови сільських рад, представники громадських організацій, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Вітаючи Миколу Поповича із зайняттям відповідальної посади, очільник Прикарпаття окреслив основні напрямки роботи щодо поліпшення соціально-економічного становища в районі, зокрема щодо розвитку туристичної галузі.

"Сьогодні як обласною, так і районною владою уже проводиться велика робота щодо перетворення Княжого Галича на один із найбільших туристичних центрів Західної України, створення Пантеону галицьких князів – і усе це буде в першу чергу на ваших плечах, на вашій відповідальності",  зазначив Олег Гончарук.

Своєю чергою Михайло Довбенко звернув увагу на результати роботи Галицької райдержадміністрації за минулі два роки, а також наголосив на важливості здачі в експлуатацію об’єктів соціальної інфраструктури з високим ступенем готовності, впровадженню енергоефективних технологій, об’єднання територіальних громад.

КОМЕНТУВАТИ