Депутат обласної ради Андрій Романюк відзначив, що в процесі реформування міліції у Нацполіції склалася така ситуація, що Болехів як місто обласного значення залишився однією адміністративною одиницею, де немає відділення поліції.
"Проблема у тому, що зростає злочинність, збільшується кількість крадіжок. Долина від нас знаходиться за 15 кілометрів, тому немає оперативного реагування. Люди не мають можливості, звернутися із заявами до поліції. Відділення поліції у Болехові має бути", – каже Романюк.
Однак представники ГУ Нацполіції в області відзначили, що територіальні органи поліції утворює, ліквідовує та реорганізовує Кабмін. У межах визначеної граничної чисельності в області передбачено шість відділків поліції та підпорядкованих ним 10 відділень. Таким чином обговорювати питання окремого відділення поліції у Болехові передчасно, вважають у Нацполіції.
Наразі для ефективної роботи створена група швидкого реагування з чотирьох осіб, до яких зможуть звернутися мешканці Болехова. Ще там постійно працюватиме дільничний. В обласній поліції також вважають, що відділення Нацполіції також потрібні в Заболотові, Отинії, Бурштині. Однак ці пропозиції розглядатимуть у міністерстві лише після затвердження постійного чисельного складу ГУ Нацполіції в області.
Комісія вирішила підготувати звернення від обласної ради до МВС і повернутись до розгляду питання у другому півріччі, коли буди затверджений постійний чисельний склад ГУ Нацполіції в області.