вівторок, 24 квітня

Франківський "Urban Space 100" зібрав сто власників

Громадський ресторан “Urban Space 100” знайшов сотого власника.

Ним стала журналістка Надія Шегда. Кожен, хто хотів стати співвласником громадського ресторану, мав внести тисячу доларів, отримати три рекомендації від тих, хто вже вніс гроші.

Серед засновників ресторану люди різних професій: місцеві підприємці, депутати, працівники комунальних підприємств, викладачі, ресторатори та ін.

"Вони об'єднались в такий непростий для країни час. Розвиватимуть невелике, комфортне для проживання, улюблене для кількох сотень тисяч людей місто, щоб допомогти розвиватись Країні", – йдеться на сторінці "Urban Space 100" у Facebook.

Нагадаємо, творці концепції "Тепле місто" започаткували створення першого в Україні громадського ресторану "Urban Space 100". За твердженням ініціаторів проекту, "Urban Space 100" – це громадський ресторан, засновниками якого стали 100  людей. Унікальність ресторану в тому, що весь чистий прибуток від його діяльності направлятиметься на розвиток громадських проектів міста Івано-Франківська. В Україні немає жодного ресторану, що працює в такому форматі.

Відкриття закладу заплановано на грудень 2014 року.

 

 

 

 

 

КОМЕНТУВАТИ