fbpx

Бути живою: Мар'яна Савка презентувала у Франківську книгу «Люди на каві»

Культура 18:46, 09.02, 2024

Поетеса і співзасновниця «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка презентувала в Івано-Франківську свою першу прозову книгу – «Люди на каві».

На зустріч з письменницею у четвер, 8 лютого, прийшли десятки франківців.

Мар'яна Савка презентувала у Франківську книгу «Люди на каві»

Мар’яна Савка розповіла, що давно мріяла написати книгу, яка б відволікла читача від травматичної реальності. Тому книга оповідань «Люди на каві» – це передовсім про відчуття.

«Про те, що кожній людині незалежно від її статі дуже хочеться бути обійнятою, почутою, вислуханою. Їй хочеться говорити. Вона хоче, щоб її бачили, щоб вона не була прозорою стіною. Вона хоче бути живою. Бути живою не означає бути виключно щасливою чи задоволеною. Бути живою – це означає переживати весь спектр емоцій – від болісних до радісних», – пояснює Мар’яна Савка свій задум.

Книга складається з двох розділів – «Сині птиці» і «Бібліотечний рок-н-рол». У першому розділі зібрані оповідання, у яких присутня нинішня війна, а в другому – оповідання про те життя, яке сьогодні вже видається нереальним. Історії «Людей на каві» – завжди щемкі, теплі і відверті, а головний герой — людина, якій так важливо бути почутою. Ці історії — про звичайних людей, які живуть своє життя, з його драмами, болючими розривами і вічним прагненням щастя. 

До речі, Мар’яна Савка повідомила, що незабаром в Івано-Франківську відкриється «Книгарня-кав’ярня Старого Лева».

Юлія Піляшенко, для КУРСу

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: