fbpx

Фільм "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго" серед переможців кінопремії "Золота Дзиґа"

Культура 10:20, 04.05, 2020

Українська кіноакадемія визначила переможців кінопремії “Золота Дзиґа”.

Церемонія цього року вперше в історії відбулась онлайн, пише УП Життя.

Кінопремію “Золота Дзиґа” вручали у 23 номінаціях. Серед них – дві нові. Зокрема, започатковано премію “Відкриття року”.

 

 

 

Цьогоріч такий титул отримав режисер стрічки “Мої думки тихі” Антоніо Лукіч.

Нагороду за внесок у кінематограф отримала актриса Ада Роговцева.

Всього у 2019 році в кінотеатрах України показали 37 українських фільмів.

Переможці четвертої національної кінопремії

Найкращий фільм:

“Мої думки тихі” режисера Антоніо Лукіча.

Також Лукіч разом із Валерією Кальченко здобули перемогу у номінації “Найкращий сценарій” за стрічку “Мої думки тихі”.

Найкраща режисерська робота: 

Наріман Алієв – “Додому”.

Найкраща робота художника-постановника: 

Владлен Одуденко – “Захар Беркут”, режисери – Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн.

Найкраща операторська робота: 

Вадим Ільков – “Вулкан”, режисер – Роман Бондарчук.

Найкраща музика: 

Тимур Полянський, Фрік-кабаре Dakh Daughters – “Гуцулка Ксеня”, режисерка – Олена Дем’яненко.

Найкраща пісня:

“Мавка-Русалка”, фрік-кабаре Dakh Daughters  –  “Гуцулка Ксеня”.

Найкраща жіноча роль: 

Ірма Вітовська-Ванца – “Мої думки тихі”.

Найкраща жіноча роль другого плану: 

Наталя Сумська – “Чорний ворон”, режисер – Тарас Ткаченко.

Найкраща чоловіча роль: 

Ахтем Сеітаблаєв – “Додому”.

Найкраща чоловіча роль другого плану: 

Віктор Жданов – “Вулкан”.

Найкращий документальний фільм: 

“Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”, режисерка – Надія Парфан

Найкращий короткометражний анімаційний фільм:

“Кохання”, режисер – Микита Лиськов.

Найкращий короткометражний ігровий фільм: 

“У нашій синагозі”, режисер –  Іван Орленко.

Найкращий монтаж: 

Тетяна Ходаківська, Володимир Запрягалов – “Фокстер і Макс”, режисер – Анатолій Матешко.

Найкращий грим: 

Алла Леонова – “Захар Беркут”.

Найкращий звук:

Борис Петер – “Вулкан”.

Найкращий дизайн костюмів: 

Антоніна Белінська – “Захар Беркут”.

Найкращі візуальні ефекти:

Артем Сушильников, Дмитро Овчаренко – “Фокстер і Макс”.

Премія глядацьких симпатій (переможець визначається глядацьким голосуванням):

“Крути 1918”, режисер – Олексій Шапарєв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: