fbpx

Франківців запрошують на виставу "Мина Мазайло"

Культура 11:31, 28.12, 2022

Театральна лабораторія “Плеяда” запрошує на прем’єру вистави за п’єсою Миколи Куліша «Мина Мазайло» режисерки Анни Садохи.

Виставу можна буде побачити у мистецькому просторі “Підземний перехід Ваґабундо” (вул. Пилипа Орлика, 7) 30 грудня о 16:00 та о 18:00 (гратимуть різні акторські склади). Вхід – 100 грн, квиток можна придбати на місці перед виставою.

Мина Мазайло - вистава у Франківську

Довідка:
Мина Мазайло” – відома трагікомедія Микола Куліша, написана в 1928 році. В основу твору покладено анекдотичну історію про те, як харківський службовець Мина Мазайло вирішив змінити своє прізвище, у якому вбачав причину своїх життєвих і службових поразок, на престижніше — російське Мазєнін. Однак суперечка з цього приводу поступово переходить у сімейну дискусію і виходить на рівень глобальної проблеми. В особі головного героя Мини Мазайла драматург показав типового українського перевертня, котрий заради особистої вигоди здатен не тільки змінити прізвище на російське, а й відцуратися власного роду, відкинути рідну мову, звичаї, традиції.

Микола Куліш – письменник, драматург, режисер. Яскравий представник українського “Розстріляного Відродження”. Убитий більшовицькою владою 3 листопада 1937 році в Сандармосі (Карелія).

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: