fbpx

Франківський драмтеатр створює мультикультурний хаб

Культура 10:20, 29.01, 2021

В Івано-Франківському драмтеатрі анонсували новий проєкт – створення мультикультурного центру.

“Театр як синтетичне мистецтво, з котрого пішли усі інші, сьогодні стає відкритим центром мультикультурності, точкою перетину і точкою притягання для митців різних напрямків та інтелектуалів нового покоління. Тому ми починаємо процес створення сучасного мультидисциплінарного простору – постійно діючого центру креативних індустрій та комунікаційного майданчика”, – повідомив директор театру Ростислав Держипільський.

Франківський драмтеатр створює мультикультурний хаб 1
Ростислав Держипільський

Йдеться про створення хабу для митців різних напрямків. Тобто у Франківському драмтеатрі мають намір влаштувати, як пояснив Держипільський, інноваційний центр на перетині культур.

І для створення візії центру 30-31 січня організовують стратегічну сесію. Зацікавлених просять долучатися.

“Мультикультурний хаб монетизуватиме культуру, буде приносити додану вартість”, – уточнив директор театру.

Для франківців це значить, що на базі драмтеатру будуть творити-реалізовувати проєкти, в яких об’єднаються музиканти і художники, актори і фотографи, творці відеоарту і дизайнери, письменники і райтери тощо.

Зараз у Франківському драмтеатрі працюють 5 сценічних майданчиків. І, як зазначає Ростислав Держипільський, тут продовжують освоювати театральний простір. “Сьогодні театр зазнає трансформації і, як будь-яке інше мистецтво, має стати відкритим”, – декларує його директор.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: