fbpx

Франківський видавець Роман Малиновський дебютує з книжкою неспішних оповідань

Культура 20:20, 04.06, 2021
НА ФОТО: Роман Малиновський, фото Anton Sorochak.

Франківський видавець Роман Малиновський, засновник видавництва “Цивілізація” та керівник перекладного видавництва “Вавилонська бібліотека”, написав і чекає з друку свою власну книжку.

Про це Роман Малиновський повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

“Цього літа вийде моя книжка. Це збірка оповідань, які я писав впродовж останніх п’яти років. Писав їх неспішно і з насолодою, добираючи інтонації та ритми. Ці оповідання різні, бо дорослішали разом зі мною. Хоча, радше, це я дорослішав разом з ними. Збірка вже має назву — «Солодке життя». Як у Фелліні. Сьогодні я вже можу сказати, з якого порту вона вирушить: «Солодке життя» з’явиться під логотипом видавництва Meridian Czernowitz. Для мене велика честь опинитись під опікою Меридіану, мені гордо стати частиною їхньої неймовірної сім’ї”, – розповів спільноті Роман.

Книжка вийде 31 серпня.

“Мені подобається це очікування, цей період «напередодні». Тепер, коли я закінчив книжку, відчуваю умиротворення. Аж якусь невагомість. Мені зараз так, як на цій фотографії — спокійно і впевнено. Я зробив для своєї книжки все, що міг. Далі вона сама”, – додає автор.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: