fbpx

Гості з Іспанії, Польщі, Румунії та Канади виступлять на фестивалі "Коляда на Майзлях". ПРОГРАМА

Культура 12:51, 02.01, 2020

На сьогоднішньому виконкомі слухали питання про забезпечення участі іноземних хорових колективів у ХІ Міжнародному Різдвяному Фестивалі «Коляда на Майзлях».

Фестиваль “Коляда на Майзлях” триватиме з 8 до 12 січня в храмі Царя Христа отців Василіан в Івано-Франківську. Окремі виступи відбудуться на Вічевому майдані.

У Франківськ на фестиваль різдвяної духовної музики приїдуть хорові колективи з Іспанії, Польщі, Канади та Румунії.

Як додав організатор «Коляди» ігумен монастиря отців Василіан, настоятель парафії Царя Христа Івано-Франківська о. Йосафат Хаймик, з Іспанії чекають дитячий хор – представників римо-католицької церкви з Бенедиктинського монастиря міста Мадрида. У програмі їхнього виступу – старовинний церковний латинський спів.

Дитячий хор з Мадрида виступить на Вічевому майдані 10 січня о 16.40.

Хор “Флоралія” з Національного університету мистецтв румунського міста Ясси теж візьме участь у “Коляді на Майзлях” як представник Румунської Православної Церкви.

“З цим хором ми будемо мати спільну Божественну Літургію під час фестивалю”, – ділиться отець Хаймик.

Ці та інші закордонні гості представлять свою програму на сцені “Коляди” на Вічевому майдані 11 січня – виступи з 15.30.

Франківців також запрошують на виступ африканського хору святої Терези. Його учасники – студенти івано-франківських вишів, які є парафіянами римо-католицького костелу.

Загалом на організацію і прийом гостей цьогорічного фестивалю “Коляда на Майзлях” з бюджету міста витратять понад 450 тис. грн.

Програма ХІ Міжнародного Різдвяного Фестивалю

«Коляда на Майзлях»

8 січня – 12.00 – Архієрейська Божественна Літургія та  урочисте відкриття фестивалю. Монастир Христа Царя, Майзлі.

9 січня – 16.00 – Концертна програма за участю  академічного хору ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля», Державної заслуженої хорової капели України «Трембіта»,  учасників та гостей фестивалю. Вічевий майдан.

9 січня – 16.45 – Божественна Літургія.  З 18.00 – фестивальні виступи. Монастир Христа Царя, Майзлі.

10 січня – 16.00 – Концертна програма за участю Академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди», учасників та гостей фестивалю. Вічевий майдан.

10 січня – 16.45 – Божественна Літургія. З 18.00 – фестивальні виступи. Монастир Христа Царя, Майзлі.

11 січня – 10.00 – Різдвяна хода:

колона №1: монастир Христа Царя (вул. Незалежності, 181) – вул. Незалежності (пішохідна зона) – Вічевий майдан;

колона №2: храм Різдва Христового (вул. Гетьмана Мазепи, 135 а) – вул. Шевченка – Вічевий майдан;

колона №3: Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового (майдан Шептицького, 22) – вул. Галицька – Вічевий майдан;

колона №4: монумент «Вознесіння Христове» (вул. Валова) – вул. 2000-річчя Різдва Христового – вул. Грушевського – вул. Л. Лук’яненка  – площа Міцкевича – вул. Вітовського – Вічевий майдан

11 січня – з 14.30 – Концертна програма за участю Національної капели бандуристів України ім. Г. Майбороди, гурту «ManSound», учасників та гостей фестивалю. Вічевий майдан.

11 січня – 16.45 – Божественна Літургія.  З 18.00 – фестивальні виступи. Монастир Христа Царя, Майзлі.

12 січня – 12.00 – Архієрейська Божественна Літургія. З 16.00 – Гала-концерт фестивалю за участю учасників фестивалю. Монастир Христа Царя, Майзлі.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: