fbpx

Ірена Карпа презентує у Франківську роман "Тільки нікому про це не кажи"

Культура 17:04, 03.09, 2022

В Івано-Франківську 5 вересня відбудеться презентація нового роману Ірени Карпи “Тільки нікому про це не кажи”.

Письменниця презентує роман о 19.00 у “Підземному Переході Ваґабундо” (вул. Пилипа Орлика, 7).

Ірена Карпа відкриє цікаві факти про свій новий роман, окрім імені вбивці. Під час презентації можна буде придбати та підписати примірник книжки.

Вхід – донейт 200 грн на потреби ЗСУ.

Про книжку

Марґо давно живе в Парижі. Загалом життя у неї влаштоване: робота фотографкою, красиве помешканя у центрі французької столиці та друзі, які розділють її захоплення. З батьківщиною її пов’язує дід, дивні стосунки з таємничим С. і несподівані спалахи-спогади про минуле.

Марґо звертається до психолога, щоб позбутися шкідливої звички та дізнатися, що приховує її пам’ять. У той самий час Марґо дізнається з інтернету про Месника, серійного вбивцю, який вчиняє самосуд над ґвалтівниками, корупціонерами та іншими негідниками на її батьківщині. Про всі ці справи пише провінційний журналіст Сонік, але чи знає він, хто влаштовує ці розправи?

Що ж є причиною неспокою Марґо? Які шокуючі викриття у неї попереду? Чому її так захопила історія про Месника? Зрештою, хто він такий?

Цей детектив-трилер про те, що зазвичай замовчують, ховають у домашніх шафах і забороняють виносити на люди, про що бояться зізнатися собі. І про те, що попри все, варто не мовчати, коли вас скривдили.

Можливо, це ілюстрація 2 людини та текст

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: