fbpx

Історичний роман Володимира Єшкілєва відзначила "Книжка року-2019"

Культура 11:37, 02.08, 2019

Всеукраїнський рейтинг "Книжка року’2019" визначив "Лідерів літа". Серед них – Володимир Єшкілєв.

НА ФОТО: Номінація "Красне письменство"

Експерти рейтингу обрали по 7 найподієвіших книжок першого півріччя в п’яти номінаціях, пише Буквоїд.

У номінації “Красне письменство” серед “Лідерів літа” відзначили відомого франківського письменника Володимира Єшкілєва із новим романом “Унія”.

Про Україну середини XVII ст., про діяльність гетьмана Івана Виговського та зраджені надії спадкової української шляхти, яка прагнула гідного місця України-Русі в найбільш модерній з тогочасних держав Речі Посполитій, про роль Православної церкви в тих подіях, про катастрофу, що спіткала Гетьманську державу після переможної Конотопської битви, про долі людей в історичному контексті – про все це йдеться на сторінках роману “Унія”.

Цей роман, що вийшов у видавництві “Фоліо”, є першою частиною історичної трилогії. Видавець означує її як “новий історичний роман”.

“Унія” – історичний роман нового покоління, який, по суті, відроджує на вищому рівні українську романістику, він водночас і гостросюжетний, і містичний”, – зазначив журналу Країна директор видавництва “Фоліо” Олександр Красовицький.

Задумана автором трилогія “Прокляті гетьмани” присвячена трьом постатям української історії, відомості про яких у радянський період замовчували, а в незалежної України так і не відкрили. Наступні два романи із цієї серії розповідатимуть про Павла Тетерю та Петра Дорошенка, яких за імперської та радянської доби вважали зрадниками.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: