fbpx

Іван Малкович видав різдвяну книжку, яка звучить колядками і симфоніями

Культура 20:43, 04.12, 2019

Книжку “Нова радість стала” видавництва Івана Малковича “А-ба-ба-га-ла-ма-га” можна читати, розглядати і слухати, пише Sotka.if.

“Для малят від 2 до 102 ця прегарна книжка улюблених колядок та щедрівок, яку ви зможете не лише розглядати й читати, а й послухати у безкоштовному музичному додатку за допомогою вашого смартфону, навівши його на QR-код”, – представив новинку видавець.

В додатку зібрані як нові, створені спеціально для цієї книжки, так і трохи давніші записи відомих виконавців і нових музичних формацій. Це “Нова Опера” (Роман Григорів), Dakh Daughters (Соломія Мельник, “Менестрелі” (Павло Табаков). А ще уривки з двох щойно народжених Різдвяних симфоній Мирослава Скорика та Івана Небесного, прем’єра яких відбудеться 19 січня в Національній Опері.

“Я давно мріяв про таку книжку і просив художників (А. Потурайла, В. Єрка і Р. Попського), щоб ілюстрації до неї нагадували Український Різдвяний Рай, де всі нарешті вдома і всі одне одному колядують, де всюди світло й затишно, а з димарів в’ються дими, єднаючи небо й землю. Буду щасливий, коли ця книжка спонукає когось вивчити бодай дві-три колядки, щоб заспівати їх з друзями”, – додає Іван Малкович.

“Вірю, що наша спільна коляда здатна творити особливу духовну єдність і витравлювати усяку скверну”, — зазначає видавець з Прикарпаття.

Новинка «Нова радість стала» зараз доступна за акційною ціною, інформують у видавництві.

«Нова радість стала»

«Ось вам, любі малята від 2 до 102, ця прегарна книжка улюблених колядок та щедрівок, яку ви зможете не лише розглядати й читати, а й послухати у безкоштовному музичному додатку за допомогою вашого смартфону, навівши його на QR-код… Тут і нові (спеціально для цієї книжки), і трохи давніші записи відомих виконавців і нових музичних формацій (Нова Опера (уклін Романові Григоріву), Dakh Daughters (уклін Соломії Мельник), Менестрелі (уклін Павлові Табакову), і уривки з двох щойно народжених Різдвяних симфоній Мирослава Скорика та Івана Небесного, появу яких мені пощастило спродюсувати цього року (велика прем'єра цих розкішних симфоній відбудеться 19 січня в Національній Опері). Я давно мріяв про таку книжку, і просив художників (А. Потурайла, В. Єрка і Р. Попського), щоб ілюстрації до неї нагадували Український Різдвяний Рай, де всі нарешті вдома і всі одне одному колядують, де всюди світло й затишно, а з димарів в’ються дими, єднаючи небо й землю. Буду щасливий, коли ця книжка спонукає когось вивчити бодай дві-три колядки, щоб заспівати їх з друзями і відчути незнану досі насолоду… Отож колядуймо натхненно, щедруймо завзято — на радість добрим людям і самим собі! Хай повсюдно лунають наші неймовірні різдвяні співи — у кожному місті, в кожному селі, у кожній оселі — по всій Україні, в усьому світі, де є українці, бо вірю, що наша спільна коляда здатна творити особливу духовну єдність і витравлювати усяку скверну…» — Іван Малкович⠀Замовляйте новинку «Нова радість стала» за акційною ціною в інтернет-книгарні «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ»: https://store.ababahalamaha.com.ua/nova-radist-stala.html або купуйте в офісі видавництва (м. Київ, вул. Басейна, 1/2, будні дні з 10:00 до 18:00, без обіду) 📚⠀#Абабагаламага #Ababahalamaha #ІванМалкович #НоваРадістьСтала

Опубліковано Видавництво «Абабагаламага» Вівторок, 3 грудня 2019 р.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: