fbpx

Катерина Бабкіна пропонує підтримати українських авторів

Культура 20:50, 05.05, 2020

Відома письменниця з Франківська Катерина Бабкіна просить читачів про підтримку – не тільки її, а й усіх українських авторів.

Письменниця пояснює, як ведеться письменникам в час карантину.

“Я подумала – а може, ви хочете мене підтримати? Мене чи будь-якого іншого улюбленого і дорогого вам автора чи авторку? Це можна зробити швидко, просто і з користю: придбайте книжку. Собі чи на подарунок. На сайті в автора чи його видавця.

Чому так? Книгарні і роздрібні мережі, в надії в скрутний момент дістати зі споживача хоч якийсь кеш, опускають ціни часто нижче за оптові. Це бізнес, їм потрібно вижити, але…

За письменниками і письменницями в карантині не стоїть ніякої установи, котра збереже за ними мінімальну зарплатню, їхні продажі падають, події, за участь в яких вони могли би отримати гонорар, скасовано, а видання в більшості скоротили співпрацю з позаштатними авторами, тому не замовляють їм (нам) колонки. Дослідницькі проекти та переклади призупинено: видавці не розуміють, скільки в них буде грошей і на що в осяжному майбутньому”, – розповіла про закулісся письменницької слави Катерина Бабкіна.

Письменники та письменниці записують лекції, роблять читання, проводять зустрічі та презентації онлайн і безкоштовно, щоби підтримати свою аудиторію, але ані держава, ані профільні інституції поки не підтримують їх – так вийшло, констатує вона.

І каже, що саме тому вирішила нагадати, що українські автори та авторки будуть раді, якщо ви замовите та подаруєте комусь сьогодні їхню книжку.

На сайті, легально, оподатковано, в один крок і з доставкою по всьому світу, наприклад, можна придбати майже всі книжки самої Бабкіної.

КУРС писав, що Софія Андрухович і Катерина Бабкіна серед фіналісток премії Women in Arts-2020 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: