Прикарпатець Євген Марусяк показав найкращий результат в історії України на ЧС зі стрибків з трампліна

Культура 09:38, 27.02, 2023

22-річний Євген Марусяк з Івано-Франківщини показав найкращий результат в історії України на чемпіонатах світу зі стрибків з трампліна.

У словенській Планиці в індивідуальних змаганнях на HS 100 підопічний Володимира Бощука, посідаючи 29-те місце зі стрибком на 97.5 м після першого раунду фіналу, у другому, куди потрапляли лише тридцять найкращих, стрибнув на 103 метри й здійснив рейд на 12 позицій вгору, завершивши змагання 17-м, повідомляє НОК України.

Євген Марусяк став першим українським стрибуном з трампліна, якому вдалося увійти до Топ-20 на ЧС. Нагадаємо, що два тижні тому спортсмен здобув історичну перемогу на Континентальному кубку у Клінгенталі.