Ті, хто читав “Іскру життя” Ремарка, пам’ятають шалену мотивацію головного героя, яка дозволила йому пережити жахи концтабору. “Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі” ‒ це схожа історія, але заснована на власному досвіді автора, що пережив Дахау та Освенцим.
Чому деякі люди здаються, в той час як хтось виживає навіть у неможливо складних умовах? Про що мріють ув’язнені, про що думають наглядачі? Віктор Франкл у своїй книзі оглядається на свій досвід перебування у нелюдяних умовах концтаборів та на власну теорію логотерапії, щоб дослідити людську натуру у пошуках сенсу життя.
Ця книга, незважаючи на досить глибоке занурення у психологічну теорію, буде зрозумілою навіть для людини, не знайомої з психологією чи психотерапією. Національна книжкова платформа “Yakaboo” рекомендує купити це видання всім, хто хоча б раз міркував про сенс власного життя.
Про Віктора Франкла
Віктор Франкл ‒ австрійський психолог, засновник теорії логотерапії та філософ. Перш ніж він напише свою визначну наукову працю, йому доведеться пройти через жахи Дахау та Освенцима. Цей досвід не тільки не зміг зламати його, але й надав матеріал для досліджень.
Франкла завжди цікавила тема сенсу життя та відчуття екзистенційної порожнечі. Дослідженню цих явищ він присвятив все життя, спираючись на пошук сенсу всього саме у духовних цінностях людини ‒ відносинах, цілях, амбіціях.
Про книгу
“Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі” наче ділиться на дві частини у своєму оповіданні. Перша присвячена детальному та навіть ретельному опису життя та побуту у нелюдських умовах концтабору. Читач матиме змогу відчути переживання, надію та розпач ув’язнених, побачити їх волю до життя. Також перша частина присвячена аналізу людей з протилежного боку стін бараків ‒ наглядачів та комендантів.
Друга частина більше розповідає про психологічний бік подій та саму теорію логотерапії, якій автор у якості наукової праці присвятив 10 томів. Тут пояснення теорії займає один розділ ‒ не потрібно навіть бути психологом, щоб розібратися в основах психотерапії у такому виді, як її описав Франкл.
Залишитися байдужим до героїв книги неможливо ‒ за кожним описом стоїть реальна людина зі своєю унікальною історією. Жахи концтаборів навіть у загальному описі приголомшують ставленням до людського життя та розпачем людей, а коли оповідається чиясь конкретна доля, емоції стають ще сильнішими.
Читайте! Буде пізнавально. Ця книга варта всього витраченого на неї часу, адже не тільки у деталях дає змогу зазирнути у думки жертв жорстокого режиму, але й допомагає знайти сенс власного життя та більш усвідомлено дивитися на нього.
Купити видання можна на національній книжковій платформі “Yakaboo” за доступною ціною ‒ замовляйте доставку або приходьте у книгарню в Києві за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 22, 1 поверх (Головпоштамт).
Дізнатися більше про книжки у наявності можна на сайті або за номером телефону 0(800)-600-505.
Промо