fbpx

Рейтинг читачів: найпопулярніші книжки серед молоді Прикарпаття

Культура 13:41, 06.02, 2020

В рамках конкурсу “Краща книга року-2019” серед письменників Прикарпаття в обласній юнацькій бібліотеці представили результати моніторингу найбільш читабельних авторів “Книжка для молоді: рейтинг популярності -2019”.

За рік бібліотекарі з міст і сіл Прикарпаття опитали близько 5000 юних читачів, інформує ГК, та уклали рейтинг.

“Ми визначали найкращі книги і найкращих письменників, які популярні серед молоді Прикарпаття. Проводилося опитування методом анкетування. Звісно, думки читачів є суб’єктивними. Слід враховувати і те, що бібліотекарі завжди радять, що би почитати”, – розповіла Світлана Когут, провідна методистка Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва.

Переможці читацького рейтингу:

Сучасна українська література: Світлана Талан, “Матусин оберіг” та “Букет улюблених квітів”.

Підліткова література: Сергій Гридін – “Дорослі зненацька”, Юлія Чернієнко – “Помста” та Алевтіна Шавлич “Пампуха”.

Пізнавальна література: серія “Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей”.

Пригоди, фантастика, детектив: Андрій Кокотюха із серією “Ретророман”, Борис Крамер (Василь Добрянський) – “Пернач полковника Вухналя” та Макс Кідрук – “Не озирайся і мовчи”.

Світова література: Рейчел Ліппінкотт – “За п’ять кроків до кохання”, Джоджо Мойєс – “Останній лист від твого коханого” та Донна Тартт – “Щиголь”.

Художня краєзнавча література: Ольга Деркачова – “За лондонським часом”, Ольга Слоньовська – “Загублені в часі” та Марія Ткачівська – “Тримайся за повітря”.

“Хтось говорить, що це дурниця, не головне і т. д. Най говорять. Для мене така відзнака страшенно почесна. Дякую читачам, які обрали мене з моїми оповіданнями”, – прокоментувала читацьку “відзнаку” Ольга Деркачова.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: