fbpx

Серед лауреатів премії Spiegelungen-2020 франківчанка Марія Микицей

Культура 13:11, 25.07, 2020

Визначили переможців та лауреатів цьогорічної премії Spiegelungen для мініпрози 2020 “Мікроліти: потойбіч Целана”.

Інститут німецької культури та історії Південно-Східної Європи при Мюнхенському університеті імені Людвига-Максиміліана провів конкурс «Мікроліти: потойбіч Целана» на здобуття Премії німецького видання Spiegelungen («Віддзеркалення») за мініпрозу українською, німецькою, румунською мовами.

Конкурс приурочено до 50-ї річниці з дня народження і 100-ї з дня смерті німецькомовного поета і перекладача Пауля Целана, якого літературна критика називає одним із найкращих європейських ліричних поетів повоєнного часу і творчість якого тісно була пов’язана з Україною, зокрема з Чернівцями.

Творче змагання виявилося резонансним, адже на розгляд україно-німецько-румунського журі учасники надіслали 289 текстів з Німеччини, 79 – з Румунії та 201 – з України.

Серед кращиих українських текстів – текст Марії Микицей “Музика на сходах”. Франківська авторка має друге місце. Переможницею стала львів’янка Галина Яценко.

“Мій текст “Музика на сходах” став другим з-поміж 201 українського тексту, надісланого на конкурс! Не першим, ясна річ, але бути перекладеним на дві інші мови і ввійти до антології – це теж крутезно!” – поділилася у мережі авторка.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: