fbpx

Техніка Мейснера: у Франківську презентували книжку про сучасне акторство в театрі і кіно

Культура 15:25, 07.05, 2023

В Івано-Франківській обласній бібліотеці презентували український переклад книжки американського режисера і тренера акторів Сенфорда Мейснера. Презентацію приурочили до 20-річчя кафедри сценічного мистецтва і хореографії Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету.

У Франківську презентували книжку Мейснера про сучасне акторство

“Сенфорд Мейснер – новатор своєї справи, методика якого цікава і для акторів-початківців, і для професіоналів у світі. Нею користаються в Голівуді. Він зробив фурор в театральному стереотипному мисленні щодо навчання акторській майстерності. Аби ця методика могла бути знаною в Україні, Василь Рогів, студент 4 курсу Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, вирішив видати книгу цього автора”, – поділилася враженнями з презентацій викладачка сценарної майстерності в Чернівецькому університеті, кіносценаристка Марія Вайно.

Техніка Мейснера: у Франківську презентували книжку про сучасне акторство в театрі і кіно 1
Марія Вайно з Василем Рогівим (праворуч)

Книжка про сучасне акторство в театрі і кіно від засновника “техніки Мейснера”, широко відомої у Голівуді, перекладена Романом Бажаном, видана франківцем Василем Рогівим. Мирослав Гринишин, театральний режисер і педагог з Прикарпаття, зараз – мешканець столиці, написав передмову до перекладеної книжки та виступив на презентації.

Його підтримав генеральний директор, художній керівник Івано-Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський. Він розповів про шукання власного шляху на сцені.

Техніка Мейснера: у Франківську презентували книжку про сучасне акторство в театрі і кіно 2

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: