fbpx

У двох коломийських лікарнях відкрили бібліотеки для військових

Культура 21:16, 25.10, 2023

Відтепер у двох коломийських лікарнях будуть власні бібліотеки. Їх зробили в центральній районній лікарні та госпіталі для військових, які реабілітуються в Коломиї.

Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

“Хочемо, щоб процес одужування для наших захисників був максимально ефективним та комфортним. А читання допомагає відволіктися і водночас сприяє психологічній реабілітації”, – зазначив Станіславський.

Художню, історичну, науково-популярну літературу для бібліотек під час фестивалю «Коломийський манускрипт» отримали від видавництв «Лілея НВ», «Дискурсус» і «Апріорі». Також книжки дарували окремі автори, зокрема 14 своїх творів подарував коломийський письменник Михайло Андрусяк. Долучилась також Коломийська філармонія імені Олександра Козаренка та Коломийський навчально-науковий інститут Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника. Приносили книги із своїх домашніх бібліотек і коломияни.

Також видавництво «Апріорі» вирішило подарувати бібліотекам Коломиї книг на 100 тисяч гривень. Частина цих видань теж поповнить новостворені бібліотеки у лікарнях.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: