fbpx

У Франківському драмтеатрі – прем'єра сюрреалістичної драми за Кафкою

Культура 17:17, 06.05, 2021

Наступних вихідних, 15 та 16 травня, у Франківському драмтеатрі відбудеться прем’єра сюрреалістичної драми “Людина з довгою тінню” за мотивами творів і життя Франца Кафки.

Про це театр повідомляє на своїй сторінці в мережі. Та дає анонс нової вистави.

Мама і тато Франца Кафки дуже вплинули на погляди, світосприйняття і, безумовно, на творчість письменника. Сам він вважав себе більше схожим на матір і її родичів та називав себе Леві (дівочим прізвищем мами), але “з деякою основою Кафки”. Юлія Кафка була дочкою заможного єврейського комерсанта і була набагато освіченішою за свого чоловіка. Їй подобалася німецька мова, що і позначилося на літературному виборі її сина.

Постать батька посідає у творчості Кафки центральне місце. Ось як він починає один зі своїх листів до нього: “Любий батьку, недавно ти спитав мене, чому я кажу, що боюся тебе. Як завжди, я не зміг нічого тобі відповісти…”. Усе життя письменник перебував у хворобливих відносинах з родиною, багато займався самоаналізом і вважав свого батька Германа Кафку винним у своїх стражданнях і комплексах. Мати захищала Франца, як могла, але вона була натурою слабкою і поступливою. Кафка був прив’язаний до неї, але не міг пробачити їй цієї покори: “Вона кохана рабиня мого батька, закоханого батька, який тиранить її”, – писав він у листах.

Дремтеатр запрошує на зустріч з цими та іншими близькими людьми і персонажами сюрреалістичного світу Франца Кафки, яка відбудеться на камерній сцені театру 15 та 16 травня о 18:00.

Квитки у касі театру та онлайн

КУРС писав, що Франківський драмтеатр готує таємничу прем’єру за Кафкою – у виставі гратимуть тільки двоє акторів.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: