fbpx

У Катерини Бабкіної вийшла нова книжка для дітей і батьків

Культура 12:15, 13.12, 2021

Оголосили передпродаж нової книжки письменниці з Франківська Катерини Бабкіної “Сніговий тепл”.

Сама письменниця означила новинку як читання для дітей і батьків.

“Доступна для передпродажу! Моя нова книжка від ВСЛ з ілюстраціями, для діток від 5 і їхніх дорослих. Там є песик, чудеса, трошки історії, трошки географії, Різдво, дружба, соціальні відмінності, великі таємниці і колісне крісло. І літак “Мрія”, – розповіла письменниця у фейсбуці.

Лінк на книжку тут. Очікують з друку новий роман наприкінці грудня – на початку січня.

Чи уявляєте ви істоту, велетенську, як дім, волохату, непомітну, людиноподібну та дотепер не відому науці? Одного разу Мік із друзями натрапляють на таке дитинча – це снігові тепли сховали маля поруч з домом єдиного з людей, якому не бояться довіряти. Відтоді в житті хлопчика з’являється чимало таємниць та відповідальностей. Разом із дідусем вони мають подбати про звірятко. Чи витримає дружба випробування таємницями? Чи відновиться інша дружба, котра багато років тому такого випробування не витримала? Та що, врешті-решт, станеться з маленьким сніговим теплом? Пориньте в затишну та дружню історію з ілюстраціями Євгенії Гайдамаки, запрошують читачів видавці.

“Взагалі, ви часто питаєте, як мене підтримати чи допомогти, і я не маю відповіді. Так, я маю її! Купіть в нас на сайті на новорічні та миколайкові подарунки моїх книжок. Нову збірку віршів “Не болить”, “Звичку писати”, “Щасливі голі люди”, “Мій дід…”. Буде з моїм підписом”, – додала письменниця в переддень Свята Миколая.

КУРС писав, що Катерина Бабкіна отримала літературну нагороду Центральної Європи “Ангелус” та стала лауреаткою читацьких симпатій

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: