У Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини дефілювали моделі – відбулася презентація виставки кушніра Михайла Вінтонюка.
Майстер з села Корнич на Коломийщині не тільки сам виготовляє традиційний одяг з овчини, а й реставрує старовинні кептарі та кожухи. На виставці експонуються світлини з моделями у народному одязі, поруч – зроблені власноруч майстром та реставровані кушнірські вироби, їх доповнює давній гуцульський одяг зі збірки музею.
Для гостей презентації гості з Коломийщини влаштували шоу. Дефіле супроводжували цимбали та спів Іванки Червінської, фіналістки шоу “Голос країни”. Були демонстровані народні строї з реставрованими паном Михайлом кептарями з Покуття, Буковини та Гуцульщини.
Кульмінацією етнодефіле став вихід молодої пари у весільному вбранні села Корнич початку ХХ століття. Глядачів вразили “вишивані” покутські кептарі з багатим оздобленням, які майстер виготовив власноруч. Строї наречених майстер реконструював за світлиною 1933 року та розповідями старожилів.
Розкішний вінок молодої відтворила племінниця майстра Надія Вінтонюк.
Серед гостей презентації були представники місцевого самоврядування, викладачі та студенти Косівського інституту ПДМ, косівські майстри-кушніри та шанувальники народного мистецтва. Мистецьке дійство залишило після себе незабутні враження.