fbpx

У Степана Процюка вийшов додатковий наклад роману "Троянда ритуального болю"

Культура 17:15, 12.06, 2021

У видавництві “Академія” вийшов додатковий тираж книжки Степана Процюка «Троянда ритуального болю» – роману про особисте життя Василя Стефаника.

Роман додрукували до ювілею письменника – книжку давно розкупили. Читачі зверталися до автора із запитом на додатковий тираж, писав на своїй сторінці у фейсбуці Степан Процюк.

У Степана Процюка вийшов додатковий наклад роману "Троянда ритуального болю" 1

Нове видання роману письменник презентував у франківському Палаці Потоцьких, інформує 3 Студія.

«Я намагаюся в цьому романі частково відповісти на запитання, які стосуються його творчої манери, його життя особистого, його духовних пошуків, його кар’єри письменника й політика, адже це є художній роман, де головним героєм є Василь Стефаник», – розповів автор.

Цей психобіографічний роман є історією загадкового внутрішнього світу і харизми Василя Стефаника, відгукнувся видавець. Його манила й переслідувала троянда — символ життя і смерті. «Троянда ритуального болю» Степана Процюка — психоаналітичні версії історії загублених кохань, письменницьких страждань, палітра символів, дослідження творчого мовчання як втечі.

“Ця книжка − про історію життя Василя Стефаника, але історію більше внутрішню, ніж подієву (зовнішня подія). Тут читач не побачить фактографічних обманів, всі зовнішні біографічні етапи чітко верифіковані історичними розвідками, у цьому плані немає свавілля. Частково це зумовлено тим, що реальні життєві події у книжці займають питомо досить малий простір. Історії з життя Стефаника − це та площа опори, з якої стартує автор у власні рефлексії щодо певних психовідчуттів покутського письменника”, – так бачить текст критик Богдан Пастух.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: