fbpx

У видавництві Discursus виходить книжка про віднайдені історії Станиславівщини

Культура 18:23, 04.11, 2021

Франківське видавництво Discursus оголосило передпродаж нової книжки з серії “Цікава історія” – “Станиславівщина: віднайдені історії”.

Про це у фейсбуці повідомив видавець Василь Карп’юк.

Ця книжка – результат чотирирічної праці з історії Івано-Франківської області та є логічним продовженням книги «Станиславів: віднайдені історії».

У видавництві Discursus виходить книжка про віднайдені історії Станиславівщини 1

Інформаційний матеріал, базований на джерелах та літературі українського, польського та частково радянського походження, подано у вигляді окремих науково-популярних тематичних статей.

Хронологічно доробок охоплює період від середини ХІХ до кінця ХХ ст. Висвітлення особистостей, аналіз подій та коментарі до них відображають наукову та громадянську позицію авторів. До кожної статті додається список використаних джерел та літератури.

Акційна ціна 150 грн замість 190 грн.

Зміст книжки “Станиславівщина: віднайдені історії”: Палагицький альбом. Станиславівські гроші. Суд над «косачівським катом». Статуетки з Пацикова. Жінка в Галичині перед війною: якою вона була? Забутий кляштор у Нижневі. Забутий кляштор у Нижневі (продовження). Модний відпочинок у Тарнавського. Лещетарство в Карпатах. 90-річчя електрики Івано-Франківська. Таємниця загибелі автора «Знахаря» на Прикарпатті. Палац графів Баліцьких. Голокост у Коломиї: знати і пам’ятати. З року в рік. Карнавальний сезон. Католицьке Різдво. Гуцульське Різдво. Традиції святкування Великодня на Галичині. Старець із Дори.

КУРС писав, що франківцям презентують “Віднайдені історії Станиславова”

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: