fbpx

В одному з найбільших музеїв Австрії про експозиції розповідають українською мовою

Культура 19:30, 07.06, 2020

Відбувся запуск українськомовного авдіогіда в одному з найбільших музеїв Австрії – всесвітньовідомій художній галереї Альбертіна у Відні. Про це повідомляє prostir.museum.

Українські туристи та діаспоряни матимуть змогу почути рідною мовою історію створення та цікаві подробиці про шедеври світового класичного модерну з музейних експозицій “Від Моне до Пікассо”, у які входять твори Моне, Ренуара, Тулуз-Лотрека, Сіньяка, Матісса, Мунка, Пікассо, Модільяні, Шагала, Малевича, Кокошки та інших.

Українською також можна прослухати екскурсію парадними залами палацу, побудованого в стилі класицизму, який відтворює культуру епохи Габсбургів.

“Це не просто аудіогід, а аудіогід модний. Якщо ви берете картку з QR-кодом (вона, здається, на 2 євро дорожча), то можете завантажити аудіогід собі на мобільний телефон. Зручно для таких, як я, хто не любить аудіогіди в музеях, але потім приходить додому і гуглить щодо кожного художника. Тут гуглити не треба – все лишається в телефоні. Можна послухати або безпосередньо в музеї, або потім”, – написав на своїй сторінці у Facebook Олександр Щерба, надзвичайний і новноважний носол України в Республіці Австрія.

Перекладений спеціально для українців авдіогід буде доступний і для запланованої на кінець серпня виставки творів із приватної колекції французького модерну Ханлозера, на якій будуть представлені роботи Ван Гога, Сезанна та Годлера.

Також стало відомо, що вже закінчується звукозапис екскурсії українською для Латвійського національного художнього музею, готується ще декілька перекладів і тривають перемовини з музеями.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: