fbpx

Вавилонська бібліотека відкрила передпродаж нової книжки - це легендарний американський детектив

Культура 20:16, 28.05, 2021

Франківське видавництво перекладної літератури “Вавилонська бібліотека” відкрило передпродаж нової книжки — «Глибокий сон» Реймонда Чендлера.

КУРС писав, що у Вавилонській бібліотеці вийде легендарний американський детектив

“Це класика крутого детективу, один з найкращих жанрових романів в літературі, – пишуть видавці. – «Глибокий сон» перенесе вас у Сполучені Штати періоду Великої депресії”.

Старий, багатий і прикутий до візка генерал Стернвуд наймає детектива для розслідування випадку шантажу, пов’язаного з однією з двох його відчайдушних доньок. Філіп Марлоу береться за справу і спускається в освітлене неоновими вогнями саме пекло Лос-Анджелеса, де панують найпопулярніші гріхи середини двадцятого століття: азартні ігри, алкоголізм, вбивства, контрабанда, корупція, наркоманія, рекет, розпуста, шантаж.⠀

Це дебютний роман Реймонда Чендлера, в якому автор вперше представляє нам Філіпа Марлоу — персонажа, що став квінтесенцією міського приватного детектива і Прометеєм американського міфу.⠀

Вартість книжки в період передпродажу — 180 грн. Пізніше — 250 грн.

Перепродаж триває до 22 червня.

В період Книжкового Арсеналу, який почнеться 23 червня, оплачену книжку можна буде забрати зі стенду видавництва (і в такий спосіб заощадити на доставці).

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: