fbpx

Відкрили передзамовлення на книжку розмов з Тарасом Прохаськом

Культура 18:40, 29.03, 2020

У видавництві Pabulum виходить книжка “Сотворіння світу: сім днів із Тарасом Прохаськом“. Вже відкритий передпродаж на це видання.

Передпродаж книги про франківця, відомого письменника, лауреата Шевченківської премії Тараса Прохаська буде тривати до 1 травня включно. 

Кожен, хто замовить та оплатить видання у цей період, отримає книгу одним із перших і за найнижчою ціною – 170 грн (повна вартість на нашому сайті – 220 грн). Розсилка передзамовлених примірників буде здійснюватися 2 травня Новою Поштою, інформують у видавництві.

Книжка Тетяни Терен – це 40 годин розмов із Тарасом Прохаськом.

“У цієї книжки особливі стосунки з часом. Можна було б сказати, що вона народилася п’ять років тому – як ідея і відразу як назва: ще було невідомо, якою і про що ця книжка буде, але вже була згода головного героя і було відчуття, що це буде саме Сотворіння Світу, яке триватиме сім днів.

Насправді ж робота над книжкою почалася рівно два роки тому, а сама розмова була записана у червні 2018-го в Івано-Франківську. Власне, у цієї книжки два герої – Тарас і його місто – місто в підніжжі Карпат, місто на побережжі невидимого моря, місто, яке відгукується на два імені”, – розповіла про роботу над текстом книжки авторка Тетяна Терен.

У видавництві підкреслюють, що перед нами найповніший портрет одного з найзнаковіших українських письменників сучасності. Перед нами спроба осмислити навколишній світ у всій його цілісності й тотипотентності.

“З інтерв’ю, звісно, завжди так – щодня воно могло б бути інакшим. Тим паче коли мова про довге інтерв’ю. Коли я завершувала цю книжку, в Україні відбулися президентські й парламентські вибори, і я думала, як шкода, що ми про це не встигли з Тарасом поговорити. Потім була радісна звістка – Тарас отримав Шевченківську премію, і я подумала, як добре, що ми так довго і так детально поговорили про його тексти: можливо, ця розмова допоможе тим, хто завдяки Премії дізнався про його творчість, збагнути, наскільки це особливе, магічне і непрОсте письмо. І наскільки нам усім пощастило, що у нас є біологописьменник Тарас Прохасько, життя якого є такою ж повсякчасною літературою, як і його твори”, – більше розповідає про книжку авторка.

“Хочу вірити, що ця книжка стане ключем до повільного читання і думання – про Україну, Галичину, Європу, людину, природу і Бога”, – підсумовує Тетяна Терен.

Фото на обкладинці – Валентин Кузан.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: