За словами автора, кожний вірш — це його інтерпретація тієї чи іншої ситуативної емоції. Проте у нього вона трансформується у слово, поетичні рядки, образність яких читачі часто порівнюють з експресивним класичним танцем. Як і в балетній постановці, у поезії Володимира Присяжнюка класична форма, проте кожного разу яскравий та несподіваний зміст. Звідси і назва нової збірки “Експресії”. Якщо коротко, то вона не тільки про любов і романтику, вона і про моменти самотності, пошуків, відкриттів. Деякі тексти тут є спробою точково зловити мить, інші, навпаки, демонструють цілісну картину світу.
В рамках презентації автор розповів про творчий пошук, акцентував увагу на тому, що далеко не всі вірші є автобіографічними. Деякі образи героїв – це побачене та почуте від інших людей, але творчо опрацьоване та подане через призму особистого бачення автора. Також відбулись і імпровізовані авторські читання поезій з нової збірки, які є улюбленими для самого поета. Читацький же рейтинг, каже Володимир Присяжнюк, яскраво бачить по відгуках у соцмережах на той чи інший вірш. Нещодавно він встановив своєрідний місцевий рекорд у соцмережах, його вірш зібрав понад 10 тисяч лайків та близько 15 тисяч поширень користувачами у мережі Facebook.
Презентована збірка “Експресії” вийшла друком у видавництві «Сполом». Автор передмови — Катерина Каленіченко, член НСПУ. Художник-ілюстратор – відома львівська мисткиня Ірина Токарська, з якою автор співпрацює уже кілька років поспіль. Цього разу візуальні образи віршів у виконанні художниці – це не пряма предметна ілюстрація, а швидше візуалізовані асоціації, викликані тим чи іншим віршем. Фотохудожниця – Мар’яна Сурмачевська.