fbpx

Видатний польський філософ і священник про сучасну віру: у Discursus вийшла нова книжка

Культура 19:43, 30.03, 2021

До 15 квітня триває передпродаж книжки «Тішнер читає Катехизм», яка вийшла у франківському видавництві Discursus.

Український переклад книжки “Тішнер читає катехизм” вийшов до 90-ліття отця Юзефа Тішнера, що його відзначили у березні 2021.

Акційна ціна книжки 150 грн, усі замовлення, оформлені в цей період, будуть виконані після 15 квітня, йдеться на сайті видавництва.

Видатний польський філософ, священник, інтелектуал отець Юзеф Тішнер читає «Катехизм Католицької Церкви», презентує видавець. Це захоплива розмова, у якій розпитувачем є знаний журналіст Яцек Жаковський. А ми отримуємо урок того, як турботливо й уважно цікавитися сучасним світом, Богом і тим, як Його розуміти, Церквою та її місцем у сучасному світі, людиною й тим, ким вона є.

Отець Юзеф Тішнер, користаючи з усього свого філософського досвіду, уміщує своє читання Катехизму в розмислі тих філософів, котрі є його вчителями. Спираючись на свій пастирський досвід, він оповідає, як промовляти до Бога і як Його слухати. Він намагається зрозуміти сучасну людину. “Варто таких учителів, як Юзеф Тішнер, слухати й разом із ними пильнувати за людською думкою, яка дає змогу людині боронитися перед малістю, перед глупотою, перед злом”, – відгукнувся про текст отець-монах Ордену проповідників (домініканців) Томаш Достатній.

“У часи, коли захиталися всі узвичаєні релігійні системи, отець Юзеф Тішнер допомагає нам усвідомити, як шкодить вірі перетворення її на ідеологію. А лік від суспільних недуг він бачить у відродженні етичного стержня людини і в «солідарності совісті», з чим виразно перегукувалися українські Майдани”, – додає Мирослав Маринович, віцеректор з питань призначення та місії Українського католицького університету, почесний президент Українського центру Міжнародного ПЕН-клубу.

КУРС писав, що книжки 9 франківських авторів та двох видавництв – у переліку найкращих 2020 року за верcією ПЕН

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: